KURU TEMİZLEME

Gömlek, Pantolon, Etek, Kazak, Ceket, Stor Perde, Mont, Bluz, Palto, Kaban, Pardesü, Kravat, Eşarp, Abiye, Gelinlik, Takım Elbise temizleme işlemlerinizde Eskişehir’de akıllara gelen ilk adres Prof Dry Kuru Temizleme

HALI YIKAMA

Prof Dry Halı Yıkama ile halılarınız ilk günkü gibi tertemiz.

ÇAMAŞIR YIKAMA

Yorgan, Battaniye, Tül Perde, Çamaşır yıkama hizmetimiz ile çamaşırlarınız yıkanır, kurutulur ve katlanarak size teslim edilir.

ÜTÜLEME

Son teknoloji özel ütülerimiz ile kusursuz bir ütüleme yaparak yükünüzü hafifletiyoruz, kendinize daha fazla zaman ayırmanıza olanak sağlıyoruz.

Hakkımızda

Günümüzde hızla gelişmekte olan temizlik hizmetleri sektöründe ProfDry Kuru Temizlemeolarak Eskişehir’de sizlere hizmetlerimizi en kaliteli şekilde en az maliyet ile sunmak için geçmiş tecrübelerimizi, prensiplerimizi, her geçen gün ilerleyen teknoloji ile birleştirerek bugün sizlere en iyi hizmete vermenin çabası içinde yarınlara hazırlanıyoruz. Eskişehir’ de ProfDryKuru Temizleme, kuru temizlemenin akıllara gelen ilk adresi olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

 

ProfDry Kuru Temizleme İlkeleri ;

 

·Yönetim kadrosunun Aile İçi bireylerden oluşması ve titizlikle çalışmaları.

 

·Çekirdek Kadro da bulunan personellerin uzun zamandır bünyemizde çalışmaları.

 

·Hizmet verdiği dallarda temel değer olan güvenilirlik, performans, sürekli gelişim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir.

 

·Sistemi oturmuş, sunduğu hizmetleri standart hale getirmiştir.

 

·Kuru temizleme sektöründe sahip olduğu deneyim ve bilgi.

 

·Hizmet üretiminde kullandığı makine ve ekipmanların günümüz teknolojisine uygun olması.

 

·Satış sonrası müşteri memnuniyetine önem vermesi.

 

 

Eskişehir Gelinlik Temizleme işlemi için Gelinlik Temizleme konusunda deneyimli, yaptığı çalışmalarla müşteri memnuniyetini yakalamış, profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız böyle özel bir gününüzde giyeceğiniz gelinlikleri temizleme hizmetlerini sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

 

 

 

Eskişehir Abiye Temizleme konusunda uzman personellerimiz ile abiyelerinizin temizliği güvenilir bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Abiye Temizliği hizmetlerimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Eskişehir Ütü konusunda profesyonel ütü hizmeti veren bir firmamız siz değerli müşterilerine hem kaliteli Eskişehir Ütü Hizmeti hem de uygun fiyatlar sunmaktadır.

 

 

Görseller

1
1
1
1
1

Etiketler

Prof Dry Eskişehir Kuru Temizleme Rehberine Kayıtlıdır.
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım